Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Potřebujete docílit pevné betonové konstrukce? Pak využijte kari sítě, které jsou primárně aplikovány do betonové směsi například při budování základové desky, podlah a ostatních částí nemovitostí. Nabízíme vám širokou škálu tohoto hutního materiálu, pokud jde o celkové rozměry.

V našem portfoliu naleznete kari sítě zhotovené dle patřičných norem a s ohledem na výslednou kvalitu. Vybírat si je můžete na základě nejrůznějších parametrů, od průměru podélného a příčného drátu, přes rozteč podélných a příčných drátů, až po šířku a délku.

Kari sítě pro každého

Oslovte nás s vaším konkrétním požadavkem a my vám dodáme kari sítě na míru. Vedle prodeje totiž zajišťujeme i plnohodnotné poradenství a přidružené služby, ať už jde o stříhání nebo řezání ocelových materiálů. V našem podání si každý přijde na to své, a to včetně bezkonkurenčních cen na současném trhu. Ověřte si to na vlastní kůži.

Categories: Nezařazené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English