Mezi standardní nabídku hutního materiálu patří také plechy. V průmyslovém i neprůmyslovém sektoru mají plechy mnoho využití. Náš sortiment zahrnuje pouze vysoce kvalitní a normalizované plechy válcované za studena i za tepla.

Jaké plechy můžete mít?

Černé a pozinkované plechy nabízíme ve standardních formátech 1000×2000, 1250×2500 a 1500×3000. Přesné parametry plechů si můžete vybírat také podle detailní tabulky, která vám dává na výběr mezi plechy s různými rozměry a typem výroby. Jestliže byste ani zde požadovaný plech nenašli, můžete zadat individuální poptávku.

Nabízíme i speciální plechy s texturou, které jsou k dispozici v provedeních rýha a slza. Takové plechy se nejčastěji používají jako nášlapné plochy. Pro tyto účely použití jsou také skvělé vlnité plechy a děrované plechy.  Naopak plechy z tahokovu pak lze použít i jako zástěnu.

Využití plechů

Z plechů lze velmi dobře vyrábět kryty a plochy, které musí být odolné vůči mechanickým poškozením a povětrnostním vlivům. Jak již bylo zmíněno, nabízíme plechy, které mají různou texturu, takže je můžete použít pro vytvoření jakýchkoliv ploch, po kterých se bude chodit nebo po kterých budou jezdit vozidla.

Plechy standardně dodáváme v tabulích, nebo také ve svitcích. Takto je dodáváme především při velkých objednávkách, pokud plechy potřebujete například k sériové výrobě svých produktů. Jestliže máte o plechy zájem, vyberte potřebný typ, případně zašlete vlastní individuální požadavek.

Společnost Technimat s.r.o. vyrábí různé druhy Plechů mezi něž patří hlavě:

English