Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Podlahové rošty jsou praktickou pomůckou na mnoha místech. Tento podlahový prvek vzniká několika metodami výroby, aby bylo dosaženo požadovaných vlastností. Mezi ně patří nejenom originální design, ale také protiskluzové předpoklady.

Ať už si zvolíte podlahové rošty svařované nebo podlahové rošty lisované, vždy získáte produkt zhotovený na základě platných norem ČSN a s odpovídající nosností. Zatížení a průhyb v jednotlivém rozpětí je dán hned několika faktory.

Rošty v podobě schodišťových stupňů

Nabízíme vám nejenom podlahové rošty pro libovolné zatížení, ale také schodišťové stupně. Jejich opracování a konstrukce je přizpůsobena danému schodu s odpovídajícími parametry, ať už jde o délku, výšku nebo šířku.

Schodišťové stupně i podlahové rošty pro vás mimo standardní nabídky připravíme také v individuálním provedení. Může se jednat o vyhotovení pozinkované, ale také to surové. Výsledná volba je vždy na zákazníkovi.

Získejte přehled o podlahových roštech z naší nabídky

 

 

English