Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Sháníte pro výrobu ocelové konstrukce kvalitní hutní materiál? Pak se vám jistě hodí jakl. Tyčovina čtvercového nebo obdélného půdorysu, s níž vytvoříte základ libovolné stavbě. Může to být kostra regálu, zahradního domku a podobně. Jakl nabývá pochopitelně i jiných podob, například má tvar písmene T nebo L. Tyto uzavřené profily vynikají tím, že mají dostatečnou pevnost, odolnost a tím pádem i dlouhou životnost. Stačí si jen vybrat vhodný rozměr.

Uzavřené profily a mnohé další

Kvalitní uzavřené profily pochopitelně nejsou tím jediným, co vám můžeme nabídnout. V našem produktovém portfoliu najdete přemíru hutního materiálu. Co byste řekli na tyče, trubky, nosníky a betonářskou ocel? Tohle všechno můžete potřebovat při stavbě. Nemusí to být pouze jakl. Příjemným faktem je také to, že ocel tohoto typu lze snadno zakrátit a v případě potřeby i poměrně rychle svařit. Tak neváhejte, vyberte a pusťte se do práce.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English