Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Při betonování základových desek a podlah je zapotřebí použít nejenom kvalitní beton, ale také vhodnou betonářskou ocel. Tu v tomto případě tvoří kari sítě odpovídajících rozměrů. Normovaný hutní materiál, který má za následek jediné. Přispívá k větší pevnosti a pružnosti celého betonového bloku. To se samozřejmě kladně promítá do životnosti.

Kari sítě máte možnost volit na základě nejrůznějších technických parametrů. Ať už je to průměr podélného a příčného drátu, rozteče, délky a šířky. To vše se ve výsledku promítne do hmotnosti sítě.

Další použití kari sítí

Sítě do betonu kari mají jasně daný účel v betonu a vždy stačí zvolit jen ten správný typ v závislosti na konkrétní betonové ploše. Tento typ hutního materiálu má však i jiná upotřebení. Tím je například alternativní možnost oplocení. A to hlavně v chovatelství a zemědělství, kde kari sítě představují poměrně snadnou a cenově dostupnou variantu plotu.

Categories: Nezařazené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English