Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Profilová ocel je nepostradatelným pomocníkem při budování jakékoliv ocelové konstrukce. Typickým příkladem je I profil nacházející široké možnosti užití. Pokud potřebujte tento hutní materiál pro libovolnou stavbu, vyberte si z naší široké produktové nabídky. I profil ostatně není tím jediným, který vám nabízíme. Pod pojmem profilová ocel si můžete představit i mnohé další.

Různé typy profilové oceli

Když se řekne profilová ocel, napadnout vás mohou například tyče průřezu T a L. Kromě nich jsme schopni vám dodat také tyče kruhové a čtvercové. Výjimkou nejsou ani úhelníky. I profil s ostatní předkládaný sortiment pochopitelně splňuje potřebné normy, takže z hlediska kvality můžete očekávat příslušné vlastnosti materiálu. Kromě jiného poskytujeme i řadu přidružených služeb spojených s hutním materiálem. U nás si přijde na své skutečně každý. Neváhejte a kontaktujte nás se svým požadavkem.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English