Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Především ve stavebnictví nachází profilová ocel široké uplatnění. V tomto směru je možné volit z nejrůznějších typů profilů. Někomu přijdou vhod tyče průřezu T nebo L, pro jiného bude přínosem I profil. Ve všech směrech dokážeme vyhovět v podstatě jakémukoliv zákazníkovi. Normovaná ocel v našem podání, to nemusí být pouze zmiňovaný I profil, ale také mnohé další.

Profilová ocel není tím jediným

Když se zahledíte do naší produktové nabídky zjistíte, že profilová ocel není tím jediným, co můžete získat. Na stavbě najde široké uplatnění také další hutní materiál. Typickým příkladem je betonářská ocel, plechy, trubky, ocelové nosníky a další. Profilová ocel může být navíc nařezána na příslušné rozměry. V rámci komplexní a profesionální nabídky předkládáme zákazníkům také dopravu na místo určení. Jestliže máte jakékoliv požadavky týkající se kvalitního hutního materiálu, neváhejte nás oslovit.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English