Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Hutní materiál, potažmo ocelové profily jsou naší letitou doménou. V tomto oboru patříme k dlouhodobým specialistům, a proto jsme schopni vám nabídnout výrobky libovolného ražení. Pokud jde o ocelové profily, mohou to být tyče odlišných průřezů. Typickým příkladem je průřez ve tvaru písmene T, L, kruhové průřezy nebo ty čtvercové a ploché. Výjimkou dokonce není ani I profil.

Hutní materiál všeho druhu

Každý z vás má jisté trochu odlišné požadavky na hutní materiály. U nás vám je dokážeme splnit na sto procent. Dokazují to již zmiňované ocelové profily. Kromě klasické profilové oceli si však můžete vybírat také plechy, trubky, jakly, ocelové nosníky I profil nebo sítě do betonu kari, popřípadě betonářskou ocel jako takovou. Součástí pestré produktové nabídky jsou i přidružené služby v podobě dopravy, dělení materiálu atd. Neváhejte nás kontaktovat se svým požadavkem a my vám velice rádi poradíme.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English