Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Když se hutní materiál, můžete si představit velkou spoustu ocelových produktů. Mezi ně patří mimochodem i plechy tvořící naší produktovou nabídku. Pokud máte zájem o kvalitní plechy všeho druhu, jste tu na správném místě. Každý typ plechu je určen pro trochu odlišnou činnosti, takže na své si přijde skutečně kdokoliv.

Nabízíme vám plechy černé válcované za tepla, ale také za studena. Výjimkou nejsou ani plechy tlusté, pozinkované a vlnité. Každý produkt odpovídá příslušným normám promítajícím se do výsledné kvality. Zároveň máte možnost volit z plechů různých technických parametrů.

Plechy na stěnu, střechu i zem

Kvalitní plechy neslouží pouze pro zastřešení nebo vytvoření vhodného opláštění. Upotřebit je můžete také na podlaze. V takovém případě vám nabízíme plechy s rýhou nebo slzou, které mají díky této úpravě protiskluzové vlastnosti. Přesně takový hutní materiál se vám hodí při tvorbě podlahy v dílně nebo schodiště. Možností využití je více než dost.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English