Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Chcete realizovat libovolnou ocelovou konstrukci? Pak budete potřebovat vhodný materiál, k němuž patří také trubky. Hutní materiál, s jehož volbou vám velice rádi pomůžeme. Nabízí trubky libovolného provedení, které disponují odpovídajícími rozměry a typem zpracování. Všechny výrobky zároveň podléhají přísným normám, takže víte, co od nich můžete očekávat. Nejsou to pouze trubky přesné, jimž je vyčleněna část našeho produktového portfolia.

Jaké typy trubek můžete zvolit?

Nabízíme vám také trubky bezešvé, které patří k těm nejpoužívanějším. Ty mohou být realizovány jako trubky závitové a hladké. Jejich upotřebení je v podstatě neomezené. Zároveň se můžete spolehnout na to, že vám budou konkrétní výrobky dodány doslova na míru. Dokazují to trubky přesné. Tak neváhejte a oslovte nás se svým požadavkem. Rádi vám vyhovíme ve všech ohledech. Nakupujte pouze kvalitní trubky, které můžete snadno opracovat, řezat a svářet.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English