Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Sháníte vhodný materiál pro realizaci ocelové konstrukce? Potom vsaďte na trubky, s nimiž rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Z naší produktové nabídky si vybere naprosto každý, kdo dává přednost normované oceli a požadovaným vlastnostem. Kvalitní trubky pochopitelně nabývají mnoha podob. Jsou bezešvé hladké i závitové. Hodně záleží na tom, kde je použijete a co od nich očekáváte. V nabídce nechybí ani trubky přesné.

Trubky odpovídajících rozměrů

Při výběru vhodné trubky můžete přihlížet k různým technickým parametrům. Vzhledem k tomu, že jde o hutní materiál, dostupné je také řezání. Právě díky němu získáte trubky přesné, s nimiž nebudete mít další práci a hned je použijete. Ve prospěch trubek hovoří také možnost svařování, takže tvorba bytelných a pevných konstrukcí není žádný problém. Jakékoliv trubky pak můžete opatřit libovolnou povrchovou úpravou, takže mohou tvořit i pohledovou část konstrukce.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English