Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Ke stavbě objektů, ale i dalších libovolných konstrukcí můžete využít odpovídající hutní materiál. Tím nejpoužívanějším je profilová ocel. Ta nabývá odlišných tvarů a rozměrů. Hodně záleží na tom, co od takového výrobku očekáváte a kde ho vlastně použijete. Typickým příkladem je profilová ocel v podání tyčí s průřezem T, L, ale také těmi nejběžnějšími, jakými jsou kruhová a čtvercová základna. Není to však jenom kvalitní profilová ocel, na níž se můžete spolehnout.

I profil splňující normy ČSN

Vsadit můžete také na robustní I profil. Také ten jsme schopni dodat hned v několika variantách provedení. Odlišné rozměry, vždy prvotřídní kvalita. To je vše, co u nás můžete nalézt. Pokud jde o I profil, tento hutní materiál můžete snadno dělit, ale také svařovat. Pokud máte zájem, jsme schopni vám konkrétní produkt dodat doslova na míru. A to včetně dopravy na místo určení. Neváhejte nás kontaktovat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English