Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Každá stavba vyžaduje pevný a bytelný základ. Toho lze docílit nejenom za pomoci vhodně zvoleného betonu. Podstatná je také betonářská ocel sloužící ke zpevnění betonu. V naší produktové nabídce můžete volit betonářskou ocel libovolných rozměrů. Ať už to bude ta hladká nebo žebírková. Na své si přijde každý stavebník. Betonářská ocel se postará o to, že beton bude dostatečně pružný a zároveň se prodlouží i jeho životnost z pohledu odolnosti.

Nezapomínejte na kari sítě

Kategorie betonářská ocel je však mnohem bohatší, než se na první pohled zdá. Každý asi správně tuší, že kromě betonových pasů je třeba zhotovit také základovou desku. Do ní patří speciální kari sítě. I v jejich případě se nemusíte omezovat z pohledu průměru použitého drátu, průměru ok apod. Přinášíme vám hned několik variant provedení tak, aby si dokázal vybrat naprosto každý. Kari sítě a betonářskou ocel lze navíc snadno krátit a tvarovat podle vlastních potřeb.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English