Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Hutní materiál v podobě kari sítě asi není třeba komukoliv zdlouhavě představovat. Jedná se o výrobek, který lze zařadit do kategorie betonářské oceli, respektive slouží pro zpevnění betonových ploch. Jinak zvané sítě do betonu nachází primární užití hlavně na stavbách. Kari sítě v našem podání mají různé velikost a jsou zhotoveny z odlišných průměrů drátů, takže na své si přijde dozajista každý. Málokdo však tuší, že tento hutní materiál může mít i jiné využití.

Kde všude upotřebit kari sítě?

Je naprosto zřejmé, že kari sítě primárně použijete při realizaci betonových ploch. Díky tomuto hutnímu materiálu jim dodáte na pevnosti a dlouhé životnosti. Tento hutní materiál se však hodí i kolem domu. Co byste řekli třeba na ohrazení vybraných prostor pro domácí zvířata? Kari sítě se stanou jistě pevnou překážkou. Nadšeni mohou být i zahrádkáři, protože kari sítě představují dokonalý základ pro popínavé rostliny.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English