Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Čeká vás výstavba čehokoliv, při které chcete použít ocelové profily? Pak jste tu na správném místě, protože z našeho produktového portfolia si dokáže vybrat naprosto každý. Předkládáme vám tyče nejrůznějších průřezů v závislosti na tom, k čemu bude danou ocel potřebovat. Ocelové profily mají pochopitelně i tvar velkých nosníků, které se na stavbě také neztratí. Nakonec si pod tímto sortimentem můžete představit i jakly se čtvercovým a obdélníkovým průřezem.

Ocelové profily za dobrou cenu

Využijte našich zajímavých cenových nabídek a zvolte si normované ocelové profily nabízející pevnost, odolnost, nosnost a dlouhou životnost. Kromě jiného pro vás máme i pestrou nabídku trubek, popřípadě betonářské oceli. Tu tvoří hlavně žebírková ocel a kari sítě. Tak neváhejte a volte oceloví profily v prvotřídní kvalitě a za skvělou cenu. Stačí si jen vybrat vhodné ocelové profily s konkrétními technickými parametry.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English