Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Hutní materiál může nabývat nejrůznějších podob. Pokud se vaším cílem stane zrovna profilová ocel, neváhejte se na nás obrátit. Patříme k profesionálním a dlouhodobým dodavatelům tohoto sortimentu, který může nabývat nejrůznějších podob. Stačí vybrat ty správné ocelové profily a my vám je v případě zájmu dokonce doručíme na konkrétní místo určení. V bohaté produktové nabídce můžete volit z odlišných parametrů, jimiž se pyšní profilová ocel. Zároveň se spolehněte na to, že vždy je o normovaný hutní materiál.

Ocel v mnoha podobách

Pokud si myslíte, že ocelové profily jsou tím jediným, co vám nabídneme, jste značně na omylu. Zabýváme se dodávkou kompletního hutního materiálu, který je nezbytný pro stavby nejrůznějšího typu. Typickým příkladem jsou trubky, jakly, ocelové nosníky, kari sítě do betonu a ryze betonářská ocel. Profilová ocel a mnohé další jsou zkrátka naší doménou. Stačí si pouze vybrat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English