Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Kvalitní ocelové profily jsou základem jakékoliv kovové stavby. O tom jistě není žádných pochyb. Právě preciznost výroby, splnění všech norem ČSN a možnost získat produkty šité doslova na míru budou vaším pomyslným úspěchem. A toho se dočkáte právě u nás. Ocelové profily nabízíme v odlišných variantách provedení. Ať už jde o samotný tvar a průřez, tak délku a jiné parametry.

Ocelové profily vám dokážeme dodat v přesném zadání dle vašich náročných požadavků. To se týká celkové množství a následné úpravy. Na mysli máme především zkracování.

Komplexní služby spjaté s hutním materiálem

Výše uvedeným to u nás pochopitelně nekončí. Ocelové profily jsme schopni vám také dopravit na přesné místo určení. To znamená, že s kompletní dodávkou nebudete mít žádnou práci a starosti. A je jedno, zda zvolíte ocelové profily, nosníky, trubky, jakly, tyče nebo plechy. Tohle všechno je totiž součástí našeho pestrého produktového portfolia.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English