Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Betonová plocha si žádá jeden nepostradatelný doplněk. A tím jsou kari sítě. Právě ty se v maximální možné míře postarají o to, že betonové plochy budou pevné, bytelné, pružné a jejich životnost bude dlouhá. Sítě do betonu kari u nás můžete zakoupit v různých velikostních variantách. Jednotlivé kari sítě se totiž od sebe liší průměrem použitého drátu nebo velikostí ok. Záleží na tom, jaký produkt potřebujete. To vám ostatně může napovědět projektová dokumentace plánované stavby.

Kari sítě a mnohé další

Kvalitní sítě do betonu kari lze obecně označit jako hutní materiál. A právě ten je naší dlouhodobou doménou. To znamená, že kromě tohoto sortimentu jsme schopni vám nabídnout i jiný. V rámci betonování budete potřebovat nejenom kari sítě, ale třeba i betonářskou ocel, ať už tu hladkou nebo žebírkovou. Neváhejte nás kontaktovat s požadavkem na produkty tohoto typu. Rádi vám vyhovíme.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English