Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Kvalitní ocelové profily jsou využívány snad na každé stavbě. Jde o velice praktický produkt stávající se součástí pevných a bytelných konstrukcí. Právě takové jsou jejich vlastnosti. Ocelové profily nabývají samozřejmě nejrůznějších podob podle toho, k čemu je chcete využívat. V naší produktové nabídce si můžete zvolit profilovou ocel libovolných parametrů. Jde o tyče odlišných průřezů tvořené za studena nebo válcované za tepla. Kromě jiného u nás můžete využít i další hutní materiál.

Pestrá nabídka hutního materiálu

Ocelové profily pochopitelně nejsou tím jediným, na co se dlouhá léta specializujeme. Do naší bohaté produktové nabídky patří například betonářská ocel včetně praktických kari sítí. Pokud to vámi plánované konstrukce vyžadují, dodáme vám také trubky, jakly nebo plechy. Možností je v tomto směru více než dost. Hutní materiál v našem podání odpovídá všem potřebným certifikacím a normám.

Categories: Nezařazené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English