Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Beton je jedním ze základních stavebních kamenů mnohých staveb. Pokud se pouštíte do realizace betonových ploch a různých částí, neměli byste podceňovat kari sítě. Ty jsou vhodné hlavně na plošné vylévání. Spojovací a upevňovací materiál mnohdy označovaný jako sítě do betonu kari.

V obou případech jde o špičkový hutní materiál odpovídající třídy, který má za následek jediné. Zvýšení celkové pevnosti betonu a prodloužení životnosti takové stavby. Jak kari sítě, tak sítě do betonu kari vám dokážeme nabídnou v několika variantách provedení.

Specialisté na betonářskou ocel

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodné kari sítě, obraťte se na nás. Rádi vám poskytnete odborné poradenství, a hlavně velký výběr rozměrových variant. Dejte betonu skutečnou tvář a nepodceňujte i takové detaily, mezi něž patří sítě do betonu kari. Možná byste se divili, jak mohou kari sítě vyztužit vaše betonové plochy a zvýšit tak jejich celkovou nosnost.

Categories: Nezařazené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English