Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Plech spadá do kategorie hutního materiálu, který má široké uplatnění na mnoha místech. Ať už jsou to libovolné konstrukce, nemovitosti odlišného typu a podobně. Není ovšem plech, jako plech. Každý zákazník má trochu jiný požadavek a každá stavba si žádá něco jiného. Proto nabízíme plechy odlišných tvarů, zpracování a rozměrů tak, aby si na své přišel opravdu každý.

Jaké plechy si můžete vybírat?

Jestliže máte zájem o plechy, můžeme vám nabídnout plechy černé válcované za tepla i za studena. Dále jsou to plechy tlusté, pozinkované nebo s různou povrchovou úpravou. Typickým příkladem je plech rýha a slza. Pokud jde o pozink, mohou být takové výrobky tvarované a vlnité. Nakonec bychom neměli opomíjet ani na tahokov a plechy děrované. Tak neváhejte a kontaktujte nás se svým požadavkem a my vám připravíme nabídku šitou přímo na míru. Dodáme vám kvalitní plechy, s nimiž budete dozajista spokojeni.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English