Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Kvalitní hutní materiál je naší dlouhodobou doménou. V produktovém portfoliu si můžete vybírat libovolné ocelové výrobky vhodné pro vaše účely. Ať už jde o menší konstrukce nebo rozsáhlejší stavby. Hutní materiál nabízíme v patřičné kvalitě s odpovídající certifikací. Navíc přinášíme i řadu doplňkových služeb, od řezání až po dopravu na předem určené místo. A jaký hutní materiál si u nás můžete zakoupit?

Kari sítě a mnohé další

Typickým příkladem jsou kari sítě použitelné do betonových ploch. Vedle sítí do betonu kari předkládáme i betonářskou ocel. To ale není všechno. Další kategorie výrobků tvoří například profilová ocel, ocelové nosníky, plechy, trubky, jakly a druhovýrobky. Ať už jsou vaším požadavkem kari sítě nebo jiný hutní materiál, rádi se v této souvislosti staneme vaším plnohodnotným dodavatelem. Neváhejte nás oslovit se svým požadavkem a my vám zpracujeme cenovou nabídku.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English