Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Když se řekne hutní materiál, můžete si přestavit spoustu výrobků odlišného typu. Jde primárně o ocelové produkty, které slouží pro stavbu nejrůznějších konstrukcí a v různých oblastech. Typickým příkladem jsou jakly, s nimiž postavíte základnu pro zahradní domech a své užití najdou i jinde. Právě jakly jsou nedílnou součástí našeho produktového portfolia, které je více než bohaté. Nabízíme hutní materiály odlišného typu, s nimiž se při výstavbě čehokoliv nemusíte omezovat.

Co dalšího lze volit kromě jaklů?

Když se řekne hutní materiál, určitě to nejsou jenom zmiňované jakly. U nás si na své přijde dozajista každý. Dokazují to nejrůznější ocelové nosníky, různé druhy profilové oceli, plechy, trubky a betonářská ocel. Zkrátka nepřijdete ani v okamžiku, jestliže poptáváte plechy. Jakly a jiný hutní materiál jsme schopni dodat v požadovaných parametrech. Výjimkou není ani služba krácení materiálu nebo doprava.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English