Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Každá betonová plocha potřebuje dostatečně a správně vyztužit. K tomu vám poslouží kvalitní kari sítě, které jsou zhotoveny z prvotřídní oceli a splňují všechny příslušné normy. Právě díky nim docílíte odpovídající pevnosti betonové plochy, pružnosti a zároveň patřičné dlouhověkosti.

Jestliže pro svoji stavbu libovolného typu potřebujete jakékoliv kari sítě, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme kari sítě do betonu odlišných rozměrů, takže na své si přijde opravdu každý. Ať už to bude konkrétní průměr drátu, velikost oka nebo celková délka a šířka kari sítě.

Sítě kari do betonu je možné překrývat, takže s nimi pokryjete libovolně velké plochy. V takovém případě neopomínejte na dostatečné přesahy kvůli dodržení potřebných pevnostních vlastností betonové plochy. Oslovte nás s požadavkem a my vám uděláme cenovou nabídku na míru. Kari sítě jsou jednou z našich dlouhodobých domén.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English