Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

S hutním materiálem v podobě trubky se setkal bezpochyby každý. Jejich využití je velice široké. Nejčastěji se s nimi potkáte na stavbách nebo při realizaci nejrůznějších ocelových konstrukcí. Právě ocelové profily tohoto typu jsou naší primární doménou. Jsme schopni vám dodat trubky nejrůznějšího typu a provedení. A to se týká i samotného zpracování. Někomu přijdou vhod trubky bezešvé závitové, jiný dá přednost těm bezešvým hladkým.

Konstrukční trubky na míru

Je naprosto logické, že každý zákazník má trochu jiné představy o stavebním materiálu vhodným pro vlastní účely. Právě proto u nás najdete ocelové profily šité doslova na míru. Máme na mysli především dostupnost sortimentu s různými technickými parametry. Typickým příkladem jsou trubky konstrukční nebo ty přesné, které dokážeme zakrátit dle vašich požadavků. Vy s nimi pak můžete nakládat dle libosti. Tyto materiály jsou pochopitelně snadno svařovatelné.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English