Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Když se tak zamyslíte nad tím, jaký hutní materiál patří k hodně používanému, jistě vás napadnou trubky. A tomu tak opravdu je. Tento sortiment má pestré využití v nejrůznějších oblastech. My vám je proto nabízíme v mnoha odlišných variantách provedení. Typickým příkladem jsou trubky bezešvé. Ty mohou být závitové i hladké. Vedle standardních rozměrů je předkládáme také v přesných velikostech tvořených na míru. Díky tomu si na své přijde skutečně každý zákazník.

Jaké další trubky můžete zakoupit?

Pokud jde o trubky, u nás se rozhodně nemusíte omezovat. Typickým příkladem jsou trubky konstrukční nebo ty přesné. Takové výrobky vám nařežeme podle vašich předem definovaných požadavků. Tím pádem budete mít méně práce při realizaci jakékoliv konstrukce. Právě v této oblasti nachází trubky bezešvé asi to největší uplatnění. Proto neváhejte a oslovte nás se svým požadavkem na trubky podle vašich potřeb.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English