Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Trubky jsou velice využívaným typem ocelového materiálu. Stávají se základem libovolných konstrukcí a jejich užití je opravdu pestré. Stejně rozmanitá je i naše produktová nabídka. Vybírat si můžete trubky nejrůznějšího typu podle toho, k čemu je budete potřebovat.

Jsou to trubky bezešvé závitové, ale také bezešvé hladké. Kapitolou samou o sobě jsou trubky konstrukční, které svými rozměry odpovídají přesným požadavkům zákazníka.

Profesionální dělení trubek

V okamžiku, kdy má zákazník jasný požadavek na parametry tohoto hutního materiálu, jsme schopni taková přání naplnit do nejmenšího detailu. Proto si v produktovém portfoliu můžete vybírat i trubky přesné, jež jsou zakracovány na požadovanou délku, a to buď za pomoci profesionální pily nebo autogenu.

Vyberte si trubky, které splní vaše potřeby do nejmenšího detailu a nebojte se nás oslovit pro zpracování cenové nabídky. Vyhovíme naprosto každému.

Categories: Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English