Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Sháníte trubky bezešvé hladké? Potřebujete trubky libovolného typu k jakýmkoliv účelům? Potom neváhejte a obraťte se přímo na nás. Jsme specialisty na trubky a jiný hutní materiál, který je naší dlouhodobou doménou. Tento často objednávaný kovovýrobek nabízíme v odlišných podobách, a to jak z pohledu typu trubky, tak výsledných parametrů, jakými jsou průměr trubky, její tloušťka a hmotnost.

Vyberte si trubky dle libosti

Nemusí to být pochopitelně jenom trubky bezešvé hladké, které si u nás můžete pořídit. V nabídce máme i jiný druhy, jako třeba trubky bezešvé závitové nebo trubky konstrukční a přesné. V tomto směru si na své přijde skutečně každý náročný zákazník. Zakoupené trubky mohou být navíc spojeny i s přidruženými službami. Typickým příkladem je dělení hutního materiálu a doprava na místo určení. Obraťte se na nás s jakýmkoliv požadavkem týkajícím se trubek a jiných kovovýrobků a my vám rádi vyjdeme vstříc.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English