Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Ať už si pořizujete jakýkoliv hutní materiál, měl by být kvalitní. To platí také v případě jednoho z nejpoužívanějších výrobků, jímž je profilová ocel. Tu vám nabízíme v odlišných variantách provedení. Profilová ocel v našem podání, to jsou tyče libovolného průřezu. Mezi ty nejvyhledávanější patří bezpochyby čtvercové a kulaté tyče. Výjimkou ovšem nejsou ani průřezy ve tvaru písmene L a T.

Kapitolou samou o sobě jsou pak úhelníky. Ty využijete primárně v nábytkářském průmyslu nebo při podobných činnostech. Ani zde se nemusíte omezovat. K dispozici vám budou úhelníky rovnoramenné a nerovnoramenné.

Profilová ocel všeho druhu

Zaměřte se na naši produktovou nabídku a profilová ocel vám bude dodána v požadovaných rozměrech. Kromě krácení oceli nabízíme také dopravu na přesné místo určení. To platí i pro úhelníky. Nakupujte proto u specialistů, kteří vám předloží kvalitní sortiment a zajímavé ceny.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English