Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Sháníte kvalitní hutní materiál? Potom se zaměřte na naše produktové portfolio. To tvoří například profilová ocel libovolných podob. Jsou to tyče odlišného průřezu, ocelové nosníky a mnohé další. Každý zákazník si přijde na to své. Profilová ocel pochopitelně splňuje všechny příslušné normy a je dodávána v patřičných rozměrech. Ať už jde o průměry, průřezy nebo délky. Navíc, profilová ocel může být zakrácena přesně podle požadavků zákazníka.

Vyberte si tyče šité na míru

Jestliže se vaším cílem stanou tyče, pak máte samozřejmě na výběr. Jak už jsme zmínili v úvodu, dostupných průřezů je více než dost. Jsou to například tyče průřezu T, L, kruhové, čtvercové, ale také ploché. Na své si v tomto směru přijde skutečně kdokoliv. A pokud si náhodou nevíte rady, jaká profilová ocel bude vhodná právě pro vaše účely, neváhejte nás kontaktovat, poradíme vám. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English