Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Profilová ocel je nepostradatelnou součástí jakýchkoliv staveb a kovových konstrukcí. Ve všech případech je od ní vyžadována odpovídající pevnost, odolnost, nosnost a zároveň dlouhá životnost. Vzhledem k tomu, že každá stavební část je charakterově odlišná, jsou dostupné také rozdílné typy ocelí.

Profilová ocel je rozdělována především na základě typu průřezu. Ten může mít tvar písmene I, U, T, L, ale i čtverce či kruhu. Z těchto variant lze pak výsledný produkt volit na základě jmenovitých rozměrů, které zároveň korespondují s celkovou hmotností.

Jestliže vás zajímá kvalitní profilová ocel, nahlédněte do produktové nabídky společnosti Technimat, jež má co nabídnout mnohým zákazníkům. Při nákupu profilové oceli se vám dostane precizního a přesného zpracování odpovídajícího normám ČSN. Využijte profesionálních služeb v této oblasti a zároveň si dopřejte i příznivých pořizovacích cen.

Categories: Nezařazené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English