Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Každý asi právně tuší, že plechy nabízí široké možnosti využití. Můžete je aplikovat na střechy, ale také na střeny. Představují dokonalé opláštění s dlouhou životností, a to především v okamžiku, kdy zvolíte plechy pozinkované. Tento hutní materiál navíc můžete opatřit i vhodným nátěrem, čímž ho sladíte s ostatními prvky a uzpůsobíte svým potřebám. Pokud máte zájem o kvalitní plechy, neváhejte nás kontaktovat. Naše portfolio je v tomto směru opravdu bohaté.

Plechy nejrůznějšího typu

Dokážeme uspokojit náročné potřeby jakékoliv zákazníka. Dokazují to například plechy černé válcované za tepla nebo za studena. Dále jsou to plechy černé tlusté, ale také ty pochozí. Ty jsou opatřeny povrchovou strukturou ve tvaru rýhy nebo slzy. Pokud jde o plechy pozinkované, jsou dodávány také vlnité nebo tvarované. Nakonec tu pro vás máme i plechy děrované. Nutno podotknout, že v tomto směru se meze rozhodně nekladou.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English