Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Při výstavbě či modernizaci jakékoliv stavby nebo konstrukce lze využívat nejrůznější hutní materiály. Tím hodně populárním jsou plechy. S pomocí nich můžete vytvořit nejenom zastřešení, ale také stěny nebo podlahu. Záleží na tom, jaký plech zvolíte. Možností výběru je v tomto případě více než dost. Právě z našeho produktového portfolia můžete volit. Nabízíme vám kvalitu spojenou s přijatelnou cenou. A jaké plechy můžete zakoupit?

Typy prodávaných plechů

Hodně vyhledávaný je plech černý, který je válcovaný za tepla nebo za studena. Pořídit ho můžete zároveň i v odlišné tloušťce podle toho, k čemu ho využijete. Kapitolou samou o sobě jsou pak plechy pozinkované s povrchovou úpravou. Ty mohou být navíc tvarované a vlnité. Když budete chtít plechy využít na podlahu, hodí se vám spíše produkty v provedení rýha a slza. Jak můžete správně tušit, každý zákazník si v tomto ohledu přijde na to své.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English