Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Plech je hutním materiálem, který můžete použít nejenom při realizaci nejrůznější konstrukce. Plechy se hodí při realizaci podlah, stěn, ale také zastřešení. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou. V závislosti na použití plechů vám předkládáme pestrou produktovou nabídku. Plech může být například černý válcovaný za tepla nebo válcovaný za studena. Dodáváme také černé tlusté plechy.

Plechy všeho druhu

Vzhledem k tomu, že jsme specialisté na plechy a další hutní materiál, dokážeme vám předložit výrobky odlišných technických parametrů. Například pro realizaci podlahy zvolte plechy s rýhou nebo slzou, což jsou ideální prvky zabraňující skluzu. Takový plech pozinkovaný naopak můžete vystavit i zhoršenému počasí, a i přesto bude mít dlouhou životnost. Výjimkou nejsou ani plechy pozinkované vlnité a tvarované, včetně plechů děrovaných. Neváhejte a kontaktujte nás se svým požadavkem.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English