Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Sháníte kvalitní hutní materiál za dobrou cenu? Potom jste na tom správném místě. Dlouhodobě patříme k profesionálním a zkušeným dodavatelům tohoto sortimentu. Zajistíme vám v podstatě jakýkoliv hutní materiál vhodný pro stavbu čehokoliv. Ať už se vaším cílem stane libovolná ocelová konstrukce, vždy se můžete spolehnout na naše pestré produktové portfolio. Mezi hodně populární sortiment v poslední době patří plech.

Plech a jeho možnosti využití

Když zvolíte ten správný plech, můžete ho použít na ledacos. Jsou to střechy, opláštění stěn, ale také podlahy. Dokazují to typy dostupných plechů. Je to například plech černý válcovaný za tepla nebo za studena. Výjimkou nejsou plechy černé tlusté, pozinkované nebo ty s povrchovou úpravou. Slza a rýha na plech se postarají o to, že po nich jednoduše neuklouznete. Tak co, vybrali jste si nějaký typ plechu z našeho portfolia? Pokud ne, kontaktujte nás a my vám poradíme.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English