Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Ať už se pouštíte do výstavby jakékoliv konstrukce, základem všeho by měly být kvalitní trubky. Ty lze snadno řezat, ale také svářet, tudíž z nich vytvoříte základny pro mnohé objekty. V toto směru vám nabízíme trubky libovolných podob a rozměrů. Díky tomu si na své přijde naprosto každý. Nutno podotknout, že jenom trubky mnohdy nestačí. Vhod vám přijdou i ostatní výrobky z našeho produktového portfolia.

Plechy na stěny i podlahu

Typickým příkladem je plech. Ten je využitelný v podobě kvalitního zastřešení nebo opláštění. My vám dokonce předkládáme plechy na podlahu opatřené slzou nebo rýhou. Tyto prvky zajišťují protiskluzové vlastnosti. Proto neváhejte a vyberte si u nás plech, který vám bude vyhovovat do nejmenšího detailu. A to jak z pohledu povrchu, tak ostatních technických parametrů. Rádi vám poradíme s volbou vhodného hutního materiálu. O tom se můžete přesvědčit na vlastní kůži.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English