Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Nepodceňujte důležitost kari sítí v betonu. Jde o hutní materiál, který je nepostradatelný při realizaci vyšších betonových ploch. Kari sítě zajišťují betonové desce dostatečnou pružnost a hlavně pevnost, takže je schopna odolávat vysoké zátěži. O její důležitosti by vás měl vždy přesvědčit i konkrétní stavební projekt, v němž budou zaznamenány odpovídající rozměry kari sítí.

Sítě do betonu kari

Vyberte si z našeho bohatého produktového portfolia sítě do betonu kari, jež odpovídají vašim potřebám. Nabízíme vám normované výrobky podléhající všem příslušným normám ČSN. Volit můžete z kari sítí odlišných rozměrů, průměrů drátů a samotných roztečí. Tak, aby výsledné sítě do betonu kari odpovídaly vašim požadavkům do nejmenšího detailu.

Jsme specialisté na hutní materiály libovolného typu. U nás si stačí pouze vybrat a následně se můžete pustit do realizace všelijakých betonových ploch.

Categories: Nezařazené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English