Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Tvoříte betonové plochy a potřebujete vhodné kari sítě? Pak jste u nás na tom správném místě. Jsme velkým dodavatelem hutního materiálu a v našem produktovém portfoliu nechybí ani kari sítě do betonu. Nabízíme vám různé rozměry sítí, včetně jednotlivých parametrů. Potřebné produkty můžete volit na základě průměru příčného nebo podélného drátu, popřípadě vás bude zajímat velikost ok. Kari sítě splňují všechny příslušné normy ČSN, takže jsou zaručeny jejich požadované vlastnosti.

Kari sítě a jiný hutní materiál

Nutno podotknout, že kari sítě do betonu nejsou tím jediným, co vám můžeme nabídnout. V naší produktové nabídce si přijde na své skutečně každý. Dokazují to ocelové profily, plechy, jakly, trubky, ocelové nosníky a mnohé jiné. Zapomínat nesmíme ani na betonářskou ocel, kterou v podstatě tvoří také kari sítě. Kontaktuje nás se svým požadavkem a využijte řady dalších přidružených služeb.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English