Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Spousta staveb a konstrukcí vyžaduje k dokonalosti jeden nepostradatelný prvek. A tím je hutní materiál. Bez něho bychom jenom stěží docílili potřebné bytelnosti, pevnosti a dlouhé životnosti. V tomto směru nabízíme zákazníkům široké produktové portfolio, které zahrnuje trubky a mnohé další výrobky.

U všech se můžete spolehnout na požadovanou kvalitu, splnění potřebných norem ČSN a rozmanitost. Máme na mysli hlavně rozměrové provedení. Například trubky dodáváme bezešvé závitové, hladké, ale i konstrukční a přesné.

Hutní materiál za skvělé ceny

V našem podání si přijdete nejenom na kvalitní hutní materiál, ale také na zajímavé ceny. Ty se mohou snižovat v případě většího odběru sortimentu. A jaké výrobky u nás lze zakoupit? Je to například profilová ocel, betonářská ocel, ocelové nosníky, sítě do betonu kari, jakly, plechy a již zmiňované trubky.

Neváhejte nás kontaktovat se svým požadavkem na prvotřídní hutní materiál a my uděláme vše proto, abyste byli spokojeni.

Categories: Nezařazené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English