Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Potřebuje ocel vysoké kvality a odlišných rozměrů? Hledáte normované výrobky za skvělé ceny? Pak jste tu na správném místě. Profilová ocel je totiž naší doménou. Jsme schopni vám dodat tyče libovolných parametrů tak, abychom v maximální možné míře uspokojili vaše požadavky. Profilová ocel může nabývat rozdílný průřezů. Typickým příkladem je průřez T, L, včetně těch kruhových a čtvercových. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou. U nás se navíc můžete spolehnout na to, že profilová ocel nebude tím jediným, co můžete získat.

Ocelové nosníky různých tvarů

Od menších tyčí se můžete přesunout k větším nosníkům. Ano, ocelové nosníky tvoří také významnou část našeho produktového portfolia. Co byste řekli na nosníky s průřezem I, IPE, U, UPE, HEA a HEB? Tohle všechno a mnohé další u nás můžete získat. Ocelové nosníky lze pak doplnit o trubky, plechy, betonářskou ocel a jakly. Z nabízeného hutného materiálu si vybere každý.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English