Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Plánujete výstavbu jakékoliv ocelové konstrukce? Potom se vám hodí jakl. Ocelový produkt, který je pro své vlastnosti a celkové provedení hodně oblíbený. Tento typ hutního materiálu je pochopitelně nedílnou součástí naší produktové nabídky. Jakly nabízíme v provedení se čtvercovým i obdélníkovým tvarem. To znamená, že na své si přijde opravdu každý zákazník.

Jakl může mít ale i jiný tvar. Třeba v podobě písmene Z, L a T. U nás se meze rozhodně nekladou, o čemž se můžete přesvědčit na vlastní kůži.

Jakly lze libovolně upravovat

Ať už si u nás zakoupíte jakly libovolné podoby, můžete se spolehnout na to, že je lze snadno a rychle upravit. Máme na mysli řezání, svařování, ale také nejrůznější povrchové úpravy. Takový jakl se pak stane základním kamenem pro konstrukci zahradního domku, garáže, kotce pro psa nebo dokonce něčeho většího a složitějšího. Stačí, když nás budete kontaktovat a my vám připravíme jakly dle vašich představ a požadavků.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English