Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Široký sortiment hutního materiálu v našem podání zahrnuje nejrůznější výrobky. Mezi ně patří také druhovýrobky, kam primárně spadají svařovací materiály té nejvyšší kvality. Kromě toho jsme schopni dodat libovolné pletivo. Odlišné druhy oplocení nabízíme včetně potřebného příslušenství. Tím však druhovýrobky u nás rozhodně nekončí.

Kvalitní podlahové rošty

Mezi naše další druhovýrobky patří také podlahové rošty. Praktický doplněk upotřebitelný na mnoha místech, podléhající platným normám ČSN a zároveň vyráběný v odlišných variantách provedení. Jsou to podlahové rošty svařované a podlahové rošty lisované. Dodat vám můžeme také schodišťové stupně.

Ať už potřebujete podlahové rošty nebo jiné druhovýrobky, neváhejte se na nás obrátit a my vám vše zajistíme. Těšit se můžete na profesionální servis, kvalitu, osobní přístup a zajímavé ceny. Naše nabídka hutního materiálu je opravdu pestrá.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English