Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Sháníte I profil a ostatní profilovou ocel na stavbu nebo pro jiné účely? Pak se na nás neváhejte obrátit. Naší dlouhodobou specializací je právě hutní materiál nejrůznějšího typu. I profil je jednou z položek produktového portfolia. Ocel tohoto typu nabízíme v odlišném rozměrovém provedení, takže na své si přijde opravdu každý. I profil ovšem není tím jediným, s čím vám můžeme pomoci. Ocelové nosníky mohou nabývat také průřezu IPE, U, UPE, HEA a HEB.

Další hutní materiál

Ocelovými profily to u nás samozřejmě nekončí, nýbrž začíná. Typickým představitelem hojně poptávaného sortimentu jsou tyče, plechy, trubky a jakly. Není to jenom I profil, s nímž můžete vytvořit kvalitní a pevnou ocelovou konstrukci. Jestliže si nevíte rady při volbě konkrétního materiálu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme, ať už jde o I profil nebo další.

Kromě jiného předkládáme zákazníkům i přidružené služby, jakými jsou například dělení materiálu a jeho doprava na místo určení.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English