Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Hutní materiál, to nejsou pouze ocelové profily, trubky, jakly a podobný sortiment sloužící pro výstavbu kovových konstrukcí. Ocel jako taková se hodí také do betonu. Dokazují to pochopitelně kari sítě. Vhodně svařený drát, který zajistí, že vámi budované betonové plochy budou pevné a odolné.

Nabízíme kvalitní kari sítě libovolných rozměrů. Můžete si vybrat z několika produktových variant, jež se liší průměrem drátu, ale také velikostí oka. Vždy záleží na tom, k čemu budete kari sítě primárně využívat.

Betonářská ocel

Jestliže si myslíte, že sítě do betonu kari představují jediný hutní materiál určený k tomuto účelu, pak jste na omylu. Vsadit ještě můžete na betonářskou ocel sloužící ke zpevněný betonových částí. Také v tomto případě lze volit z odlišných variant. Je to žebírková ocel, hladká betonářská ocel a svitky. Hutní materiál do betonu je mimo jiné také naší výsadou, stačí si pouze vybrat.

Categories: Nezařazené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English