Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Využijte cenově dostupná oplocení vyrobená z nejrůznějších materiálů. Společnost Technimat je specialistou na pletiva libovolného typu, která vám poslouží například k ohrazení zahrady u rodinného domu, ale také při vytváření plotu okolo výběhu pro zvířata.

Pletivo od Technimat vám díky pestrosti jednotlivých modelů dává široké možnosti při realizaci. Vybírat můžete pletiva lesnická, dekorační, ale i klasická Zn a PVC.

Společnost Technimat upokojí vaše potřeby i v případě, že sháníte kvalitní podlahové rošty. Ty vznikají buď lisováním nebo svařováním. Své uplatnění nachází hlavně na podlahách a schodištích, kde se nechcete starat o odvod vody a potřebujete pevný a bytelný podklad pro chůzi.

Podlahové rošty odpovídají normám ČSN a vedle surové podoby mohou být dodány také v pozinkované verzi. Pak jsou schopny odolávat i korozi a lze je bez sebemenšího problému vystavit nepříznivému počasí.

 

Categories: Nezařazené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English