Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Plánujete betonovat větší plochy? Pak v žádném případě neopomínejte na správně zvolený hutní materiál. V tomto ohledu máme na mysli sítě do betonu kari. Nepostradatelná součást betonových podlah přispívající k celkové pevnosti, pružnosti a dlouhé životnosti. Kari sítě u nás můžete vybírat v odlišných rozměrových variantách. Nabízíme vám normovanou ocel s různým průměrem drátu a velikostí ok. Tak, abyste mohli použít ty správné kari sítě dle technické dokumentace.

Ostatní typy hutního materiálu

Kari sítěmi naše produktové portfolio nekončí, nýbrž začíná. Přesvědčí vás o tom další hutní materiál v naší nabídce. Jsou to ocelové nosníky, profilová ocel, plechy, trubky, jakly a mnohé další. Na své si přijde každý, kdo aktuálně buduje jakoukoliv konstrukci a rád by se domohl pestrého výběru vhodného materiálu. Ať už zvolíte libovolný hutní materiál, přinášíme vám zároveň možnost krácení nebo dopravy na místo určení.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English