Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Potřebujete zpevnit betonové části stavby? Potom vám bude nápomocna betonářská ocel. Ta musí být houževnatá, pevná a splňovat všechny příslušné normy. A přesně taková betonářská ocel je nedílnou součástí našeho bohatého produktového portfolia. Stačí si pouze vybrat.

Betonářská ocel v našem podání může být žebírková, hladká, ale také ve svitkách. Záleží na vašich potřebách a požadavcích. Ocel pochopitelně dodáváme v odlišných průměrech a rozměrech.

Další hutní materiál

Kromě betonářské oceli lze na stavbách a kdekoliv jinde upotřebit i jiný hutní materiál. A právě na jeho širokou nabídku se specializujeme. V případě zájmu jsme schopni dodat profilovou ocel, ocelové nosníky, trubky, plechy, jakly a mnohé jiné.

Všechen hutní materiál je kvalitní, pevný, splňuje normy a v případě zájmu může být zakrácen na požadovanou délku. Výjimkou dokonce není ani doprava na místo určení. V tomto směru prezentujeme komplexní služby.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English