Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Chystáte se na budování betonových prvků na stavbě či kdekoliv kolem domu? Vyžadujete pevnost, pružnost a dlouhou životnost? Pak nezapomeňte ještě na jeden velice důležitý prvek, jímž je betonářská ocel. Jde o normovanou ocel příslušného provedení a průměru, s níž docílíte výše popisovaných vlastností. Kvalitní betonářská ocel je mimochodem nedílnou součástí našeho produktového portfolia. Můžete ji mít v libovolných rozměrech, protože kromě jiného předkládáme zákazníkům také službu dělení materiálu. A právě betonářská ocel spadá mezi něj.

Ostatní ocel vhodná do betonu

Betonářská ocel, to nejsou pouze roxory, jak by si mohl, kdo myslet. Pokud se chystáte vylévat velké betonové plochy, budou vám nápomocny kari sítě do betonu. Také ty můžete volit z naší nabídky. Vsaďte při nákupu tohoto sortimentu na specialisty, jakými jsme my už dlouhá léta. Betonářská ocel a ostatní hutní materiál je naší doménou. Stačí si pouze vybrat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English