Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Jakékoliv betonování by mělo být spojeno nejenom s vhodným betonem. Základem je také betonářská ocel, nabývající nejrůznějších podob. Jsou to především roxory neboli žebírková ocel. Ta může být také hladká a ve svitkách. Betonářská ocel přináší v kombinaci s betonem několik pozitivních vlastností. Je to primárně zajištění vyšší pevnosti a dlouhé životnosti betonového prvku. Klasická betonářská ocel ale není tím jediným, co můžete při betonování využít.

Kari sítě do betonových ploch

Kapitolou samou o sobě jsou betonové plochy. Pro jejich zhotovení vám nabízíme kari sítě neboli sítě do betonu kari. S jejich použitím docílíte vyšší pružnosti, a hlavně pevnosti konkrétní plochy. Právě s dobře zvolenými kari sítěmi se tvoří ty nejlepší betonové plochy. Kvalitní kari sítě vám nabízíme v odlišných rozměrových variantách. Důležitou roli sehrává nejenom průměr drátu, ale také velikost oka. Stačí si jen vybrat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English