Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs3/technimatcz/home/www/wp-content/themes/hestia/header.php on line 44

Betonářská ocel je nedílnou součástí jakékoliv betonové výstavby. Pokud chcete při betonování čehokoliv docílit těch nejlepších výsledků z pohledu pevnosti, odolnost a dlouhověkosti, bude vám nápomocna betonářská ocel. Bez ní to jednoduše nejde.

V našem portfoliu si můžete vybírat mezi produkty odlišných technických parametrů podle toho, jakou betonářskou ocel potřebujete. Vždy jde o normované a kvalitní výrobky.

Nabízíme i jiný hutní materiál

Betonářská ocel pochopitelně není tím jediným, čeho se vám u nás dostane. Hutní materiál je naší dlouhodobou doménou, takže mimo jiného máte možnost zakoupit si profilovou ocel, jakly, trubky, plechy, ocelové nosníky a sítě do betonu kari. Ty naopak využijete pro zpevnění betonových ploch.

Vsaďte v tomto směru na prvotřídní sortiment, profesionální služby a zajímavé ceny. Všeho se vám u nás dostane plnými doušky. Hutní materiál ovládáme od A až do Z.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

English